ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Itálie Kalábrie září 2024

26. březen

Itálie Kalábrie září 2024

Pobyt s jógou u moře

Termín: 5. 9. – 12. 9. 2024, odlet z Brna
Hotel: Villaggio Borgo Degli Ulivi****
Lektorka jógy: Marta Matúšů
Cena: 22 990 Kč/os.Cena zahrnuje:

  • leteckou dopravu tam i zpět z Brna
  • letištní taxy a zavazadlo do 23 kg
  • transfer letiště-hotel-letiště
  • 7x ubytování v rezortu
  • 7x polopenzi
  • plážový servis (slunečník a lehátka)
  • 2x denně cvičení jógy s českou lektorkou
  • služby delegáta

* Dítě do 11 let na přištýlce – 14 990 Kč
* Osoba od 11 let na přistýlce – 20 990 Kč

Popis rezortu:

Rezort se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina, jeho vybavení je ovlivněno uměním Feng shui, součástí je i kvalitní centrum jógy. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u dlouhé a široké písečné pláže. Villaggio je velmi dobře vybavené pro pohodovou dovolenou a je ideálním místem pro všechny, kteří hledají relaxaci a odpočinek. V areálu je velký bazén pro dospělé i děti, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka. Také restaurace, bar a bar s posezením přímo u pláže. K dispozici je bohaté sportovní vyžití (tenis, stolní tenis, volejbal, fotbal, lukostřelba), možnost půjčení kol. Wi-Fi u recepce zdarma.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách vystavěných v krásné zahradě. Jedná se o ubytování v pokojích pro 2–3 osoby nebo apartmánech pro 2–4 osoby. Pokoje mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor, vlastní soc. zařízení. Apartmány mají vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor.

Při ubytování v hotelových pokojích je zajištěno povlečení, ručníky, toaletní potřeby (mýdlo, šampon) a denní úklid. Při ubytování v apartmánech je zajištěno povlečení. Nejsou zde zajištěny ručníky, toaletní potřeby ani úklid. Všechny tyto služby je možno zajistit i v apartmánech za příplatek 1.050 Kč/os.

Stravování:

Ubytování je zajištěno s polopenzí. Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře, které se skládají z 2–3 prvních chodů (těstoviny, rýže, polévka), 2–3 hlavních jídel (maso, ryba), bohatého zeleninového a přílohového bufet, dezertu nebo ovoce. K večeři jsou v ceně i nápoje – voda a 1/4 l vína na osobu (bílé nebo červené). Možnost doobjednání obědů za příplatek 450 Kč/os./den. Obědy mají stejný rozsah jako večeře včetně nápojů.

Cvičení:

V ceně pobytu je zahrnuto cvičení jógy s českou lektorkou v rozsahu 2 hodiny denně – 1x ráno a 1x v podvečer. Rezort nabízí dostatečné prostory pro cvičení na trávě, na hřišti s umělým povrchem, na písečné pláži nebo za špatného počasí ve cvičební hale. V rezortu je za poplatek 50EUR na hodinu profesionální hala na jógu i otevřená hala v lesíku na cvičení.

Fakultativní výlety:

Možnost objednání výletů na místě s česky mluvící průvodkyní. K dispozici např. Le Castella – výlet lodí s koupáním, údolí Valli Cupe a Cropani, Liparské ostrovy a další.

Vyřizuje CK Emma:

www.emma.cz, tel: +420 542 214 343, e-mail: emma@emma.cz

Telefonní kontakt Marta Matúšů: +420 604 284 641
 

Odebírejte náš newsletter

Budete dostávat zajímavé informace a nabídky.

Přihlásit se k odběru

Parkování zdarma!

Nabízíme možnost bezplatného parkování v budově Zlínstav.